439.00 € / 858.61 лв.
Деветото поколение бюджетен iPad 10.2 е минимален ъпгрейд над предишното, но също така е един от най-страхотните таблети в бюджетния сегмент. Той е с метален корпус, Retina екран, бърз Apple A13 Bionic чип и има двойно повече памет от преди. А освен това, предната му камера е значително подобрена - сега тя е 12MP с поддръжка на Center Stage.
Apple iPad 10.2 (2021) дизайн
Apple iPad 10.2 (2021) има стилен алуминиев корпус и може да бъде закупен в сребристо и тъмно сиво. Отпред остава непроменен - има 4:3 екран с диагонал от 10.2-инча и Touch ID под него. Наличен е конектор за Apple Pencil първа генерация на една от страните, има и стерео говорители.
Добрата новина е, че освен, че 3.5мм жак е запазен, този модел е съвместим с всички предишни аксесоари и калъфи.
Apple iPad 10.2 (2021) екран
Деветото поколение Apple iPad 10.2 (2021) разполага с 10.2-инчов Retina екран с резолюция от 2160 х 1620 пиксела. Той е добре защитен срещу драскотини и отпечатъци, а от това поколение вече се поддържа и True Tone. Максималната яркост е 500 нита, а както вече уточнихме, може да работи с Apple Pencil първо поколение в случай, че си го закупите отделно.
Apple iPad 10.2 (2021) хардуер
Apple iPad 10.2 (2021) работи с Apple A13 Bionic чип, 20% по-бърз от A12 в предишното поколение. Освен това паметта е двойно увеличена - сега можете да закупите Apple iPad 10.2 (2021) с 64GB или 256GB пространство.
Таблетът се предлага в две версии - Wi-Fi или 4G LTE. Моделът с LTE има и вграден GPS.
Apple iPad 10.2 (2021) предлага стерео говорители разположени около Lightning порта му. Има и Touch ID сензор на рамката под екрана.
Apple iPad 10.2 (2021) камери
Задната камера на Apple iPad 10.2 (2021) е непроменена - 8MP f/2.4 31мм с автофокус и Full HD видео запис.
Предната камера е изцяло нова - тя е 12MP f/2.4 с широкоъгълен обектив, който се използва за новата функция Center Stage. Тя е автоматично симулирано местене на таблета докато вие се движите около обект, което се осъществява с постоянно изрязване на определена рамка около вас чрез изкуствен интелект.
Apple iPad 10.2 (2021) батерия
Батерията на Apple iPad 10.2 (2021) е 32.4Wh и е достатъчна за 10 часа браузване или гледане на видео.Той пристига в кутията си с 20W Apple зарядно и необходимия USB-C към Lightning кабел.
Apple iPad 10.2 (2021) софтуер
Apple iPad 10.2 (2021) се предлага с новата iPadOS 15 операционна система с много функционалности за работа с повече от едно приложение, поддръжка на писалки, нови системни приложения, Widgets, подобрен Safari Браузър, както и различни нововъведения в системите за сигурност и лични данни.
Apple iPad 10.2 (2021) заключение
Apple iPad 10.2 (2021) е прекрасен таблет от бюджетния iPad клас, идеален за студенти и ученици, за различни офиси и предприятия, за ежедневен мултимедиен или работен партньор вкъщи или в офиса. Ако ви трябва таблет от този клас, новото девето поколение Apple iPad 10.2 няма да ви разочарова.
| Марка | Apple |
|---|---|
| Продуктов тип | Таблет |
| Дисплей тип | IPS |
| Размер | 250.6 x 174.1 x 7.5 |
| Тегло | 487 |
| Операционна система | iPadOS 15 |
| Дисплей защита | Scratch-resistant glass |
| Дисплей размер | 10.2 |
| Процесор | Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| RAM | 3 GB |
| Карта памет | Не |
| Сензори | Ускорение, Жироскоп, Приближаване, Компас, Барометър, Пръстов отпечатък, Accelerometer, Proximity |
| Автофокус | Да |
| Камера | 8 |
| Камера екстри | 8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF, HDR, panorama |
| Видеозапис | 1080p@30fps |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac |
| Bluetooth | v5.0 |
| NFC | Не |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPS | Да |
| Батерия | Li-Po |
| Памет | 256 MB |
| Чипсет | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| Предна камера | 12 |
| Светкавица | Dual LED |








В случай, че цената в следващите 14 дни от датата на покупка бъде намалена - моля свържете се с нас на [email protected], приложете номер на поръчка и/или касова бележка и гаранция за да Ви възстановим разликата обратно!
Не важи за промоциите в Черен Петък и Черна Седмица.
При удължаване на гаранционния срок с една или две години допълнително към законовата гаранция. Вие имате същите права, както и в срока на законовата гаранция.
Избери „Удължена гаранция“ или „Защита“ в случай на инцидент или случайна повреда. А защо не и двете!
Ние знаем колко са важни устройствата в ежедневието ти – от смартфони и лаптопи до дребни домакински уреди и телевизори. Разработихме специална програма заедно с лидера в застраховането на техника Allianz Partners.
Предлагаме сигурност и спокойствие с нашите застрахователни продукти за удължена гаранция и защита при случайна повреда и кражба.
Удължена гаранция: Получавате допълнителна защита за вашата техника след изтичане на стандартната гаранция от производителя. Покрива дефекти и повреди, настъпили след изтичане на стандартната гаранция. Може да избирате между 1 или 2 години удължаване на гаранцията.
Защита при случайна повреда: Покритие за неочаквани инциденти като изпускане, падане, удар, разливане на течности, натиск, кражба чрез взлом/грабеж или други непредвидени ситуации. Може да избирате между 1 или 2 години срок на защитата.
Allianz е световен лидер в застраховането с над 135 години опит и присъствие в повече от 70 държави. Ние сме синоним на надеждност, професионализъм и иновации. Нашата мисия е да осигурим спокойствие и защита на нашите клиенти, като предлагаме гъвкави и достъпни решения за всяка ситуация.
Със Citytel и Allianz получавате не само застраховка, но и партньори, които са до вас във всеки момент. Доверете се на нашия опит и репутация, за да защитите вашата техника и да се наслаждавате на нейната употреба без притеснения.
Добавете онлайн или посетете нашия магазин.
Свържете се с нас, за да получите повече. Нашият екип ще ви помогне да изберете най-доброто решение за вашите нужди.
При повреда в рамките на допълнителната гаранция/застраховка можеш да заведеш щета на тел. 02 44 55 360, по email на [email protected] или да подадеш документи на адрес: гр. София, ул. Сребърна № 16. За повече информация, виж Общите Условия по застраховката.
С натискане на бутон "Потвърди", Вие предоставяте необходимите декларации и съгласия във връзка с присъединяването към Груповия застрахователен договор, а именно че: