Galaxy A3 (2017), също както Galaxy A5 (2017) и Galaxy A7 (2017), споделя новата идея на Samsung за визията на устройства в средния ценови сегмент - изцяло метален корпус с Gorilla Glass защитно покритие на дисплея и Always On display функция на екрана.
Galaxy A3 (2017) има 4.7 инчов, Super AMOLED дисплей с HD резолюция (1280 х 720 пиксела) и 312 пикселна гъстота. Операционната система е Android 6.0.1 Marshmallow и разбира се, допълнително наложеният от Samsung, TouchWiz потребителски интерфейс.
Galaxy A3 A320F (2017) се предлага в две версии - с една СИМ карта и с две СИМ карти. Любопитен момент е, че за разлика от братчетата си Galaxy A5 (2017) и Galaxy A7 (2017), във версията с две СИМ карти, СИМ2 слотът е хибриден и може да се използва или с втора СИМ карта или с microSD карта. В едносимовата версия, Galaxy A3 (2017) има отделен слот за разширяване на паметта с microSD карти (до 256GB).
Galaxy A3 A320F (2017) идва с осемядрения Exynos 7870 чипсет от Samsung (@1.6GHz) и едноядрен Mali T830 графичен ускорител. На разположение има 2GB RAM и 16GB вградена памет.
Galaxy A3 (2017) има 13MPx основна камера с F/1.9 бленда, което е приятна изненада за смартфон в този ценови сегмент. Камерата може да записва видео с Full HD резолюция при 30 кадъра в секунда. Селфи камерата е 8MPx, отново с F/1.9 бленда, което също е добра новина.
Galaxy A3 (2017) има FM радио, WiFi a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 LE и новия USB Type-C порт за зареждане и синхронизация с компютър.
Galaxy A3 (2017) има вграден в Home бутона сензор за пръстови отпечатъци, което автоматично означава поддръжка на Samsung Pay системата за мобилни разплащания на Samsung. Батерията е 2350 mAh и е несменяема в домашни условия, като това може да се направи в сервиз при необходимост.
Също както по-големите си братчета, Galaxy A3 (2017) е IP68 сертифициран, което означава, че е защитен от прах и вода (на дълбочина до 1.5 метра, за не повече от 30 минути).
Galaxy A3 (2017) се предлага в четири цвята - Black Sky, Gold Sand, Blue Mist и Peach Cloud.
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Продуктов тип | GSM |
| Дисплей защита | Corning Gorilla Glass 4 |
| Време за разговори | 26 |
| Време в режим на готовност | 623 |
| Представен | 2017-01-24 00:00:00 |
| Weight | 0.20 кг |
| Размер | 135.4 x 66.2 x 7.9 mm |
|---|---|
| Мрежа 2G | 1800, 1900, 800, 900 |
| Мрежа 3G | 1800, 1900, 850, 900 |
| Мрежа 4G | 1800, 1900, 2100, 2600, 800, 850, 900 |
| SIM карта | nano-SIM |
| Операционна система | Android OS, v6.0.1 (Marshmallow) |
| Защита вода | IP 68 - защитен от прах и над 1м. вода до 30 минути |
| Дисплей тип | Super AMOLED |
|---|---|
| Дисплей размер | 4.7 |
| Дисплей резолюция | 1280x720 HD |
| Чипсет | Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 |
|---|---|
| Сензори | Жироскоп, Компас, Приближаване, Ускорение |
| Карта памет | Да |
| Процесор | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 |
| RAM | 2 GB |
| Памет | 16 GB |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Bluetooth | v4.2 |
| NFC | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPS | Да |
| Батерия | Li-Ion |
|---|






В случай, че цената в следващите 14 дни от датата на покупка бъде намалена - моля свържете се с нас на [email protected], приложете номер на поръчка и/или касова бележка и гаранция за да Ви възстановим разликата обратно!
Не важи за промоциите в Черен Петък и Черна Седмица.
При удължаване на гаранционния срок с една или две години допълнително към законовата гаранция. Вие имате същите права, както и в срока на законовата гаранция.
Избери „Удължена гаранция“ или „Защита“ в случай на инцидент или случайна повреда. А защо не и двете!
Ние знаем колко са важни устройствата в ежедневието ти – от смартфони и лаптопи до дребни домакински уреди и телевизори. Разработихме специална програма заедно с лидера в застраховането на техника Allianz Partners.
Предлагаме сигурност и спокойствие с нашите застрахователни продукти за удължена гаранция и защита при случайна повреда и кражба.
Удължена гаранция: Получавате допълнителна защита за вашата техника след изтичане на стандартната гаранция от производителя. Покрива дефекти и повреди, настъпили след изтичане на стандартната гаранция. Може да избирате между 1 или 2 години удължаване на гаранцията.
Защита при случайна повреда: Покритие за неочаквани инциденти като изпускане, падане, удар, разливане на течности, натиск, кражба чрез взлом/грабеж или други непредвидени ситуации. Може да избирате между 1 или 2 години срок на защитата.
Allianz е световен лидер в застраховането с над 135 години опит и присъствие в повече от 70 държави. Ние сме синоним на надеждност, професионализъм и иновации. Нашата мисия е да осигурим спокойствие и защита на нашите клиенти, като предлагаме гъвкави и достъпни решения за всяка ситуация.
Със Citytel и Allianz получавате не само застраховка, но и партньори, които са до вас във всеки момент. Доверете се на нашия опит и репутация, за да защитите вашата техника и да се наслаждавате на нейната употреба без притеснения.
Добавете онлайн или посетете нашия магазин.
Свържете се с нас, за да получите повече. Нашият екип ще ви помогне да изберете най-доброто решение за вашите нужди.
При повреда в рамките на допълнителната гаранция/застраховка можеш да заведеш щета на тел. 02 44 55 360, по email на [email protected] или да подадеш документи на адрес: гр. София, ул. Сребърна № 16. За повече информация, виж Общите Условия по застраховката.
С натискане на бутон "Потвърди", Вие предоставяте необходимите декларации и съгласия във връзка с присъединяването към Груповия застрахователен договор, а именно че: