Вижте модела с 2.SIM карти ТУК. В началото на 2017 година, Samsung представиха Galaxy А7 (2017), очевидно наследник на миналогодишния Galaxy А7 (2016). Смартфонът е с размери 156.8 х 77.6 х 7.9 мм, като за разлика от предшественика си, този път Samsung са избегнали стъкления гръб и са заложили на изцяло металния корпус. Galaxy S7 (2017) определено се усеща като скъпо устройство в ръката.
Galaxy А7 A720 (2017) се предлага във версии с една СИМ карта и с две СИМ карти. Смартфонът идва със солиден 5.7 инчов, Super AMOLED дисплей с Full HD резолюция и Gorilla Glass защитно покритие. Разбира се, също както при флагмените на компанията - налице е и Always On display функцията.
Основен акцент в новата Galaxy A серия на Samsung е, че всеки от смартфоните в нея е IP68 сертифициран, което означава че и Galaxy А7 (2017) е защитен от прах и вода (на дълбочина до 1 метър, за до 30 минути).
Под капака на Galaxy А7 (2017) ръмжи осемядрения Exynos 7880 чипсет от Samsung с честота на процесорните ядра от 1.9GHz. Графичният ускорител е двуядрения Mali T830.
Galaxy А7 A720 (2017) има 3GB RAM и 32GB вградена памет, като последната може да се разширява с microSD карти. Важен момент е, че слотът за microSD картата е самостоятелен, т.е. не се използва гнездото на СИМ2.
Galaxy А7 (2017) има 16MPx основна камера с F/1.9 бленда, автофокус и LED светкавица, Камерата може да записва Full HD видеа при 30 кадъра в секунда. Предната камера отново е 16MPx с F/1.9 бленда и също може да записва Full HD видеа.
Galaxy А7 (2017) идва с Android 6.0.1 Marshmallow версия на операционната система, като се очаква ъпдейт до Android 7.0 Nougat. Разбира се, налице е и TouchWiz интерфейса от Samsung, заедно с добавени от Samsung - Samsung Pay, KNOX приложения, както и пакета с приложения от Microsoft.
Galaxy А7 (2017) има вграден в Home бутона сензор за пръстови отпечатъци, Bluetooth 4.2 LE, WiFi a/b/g/n/ac, GPS/GLONASS, ФМ радио и новия USB Type-C порт за зареждане и синхронизация с компютър.
Батерията на Galaxy А7 (2017) е 3600 mAh (несмеяема в домашни условия), като се поддържа и бързо зареждане. Смартфонът се предлага в няколко цвята - Black Sky, Gold Sand, Blue Mist и Peach Cloud.
| Марка | Samsung |
|---|---|
| Продуктов тип | GSM |
| Дисплей защита | Corning Gorilla Glass 4 |
| Време за разговори | 33 |
| Време в режим на готовност | 823 |
| Представен | 2017-01-24 00:00:00 |
| Weight | 0.20 кг |
| Размер | 156.8 x 77.6 x 7.9 |
|---|---|
| Мрежа 2G | 1800, 1900, 800, 900 |
| Мрежа 3G | 1800, 1900, 850, 900 |
| Мрежа 4G | 1800, 1900, 2100, 2600, 800, 850, 900 |
| SIM карта | nano-SIM |
| Операционна система | Android OS, v6.0.1 (Marshmallow) |
| Защита вода | IP 68 - защитен от прах и над 1м. вода до 30 минути |
| Дисплей тип | Super AMOLED |
|---|---|
| Дисплей размер | 5.7 |
| Дисплей резолюция | 1920x1080 FullHD |
| Чипсет | Exynos 7880 Octa |
|---|---|
| Сензори | Жироскоп, Компас, Приближаване, Ускорение |
| Карта памет | Да |
| Процесор | Octa-core 1.9 GHz Cortex-A53 |
| RAM | 3 GB |
| Памет | 32 GB |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Bluetooth | v4.2 |
| NFC | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPS | Да |
| Батерия | Li-Ion |
|---|






В случай, че цената в следващите 14 дни от датата на покупка бъде намалена - моля свържете се с нас на [email protected], приложете номер на поръчка и/или касова бележка и гаранция за да Ви възстановим разликата обратно!
Не важи за промоциите в Черен Петък и Черна Седмица.
При удължаване на гаранционния срок с една или две години допълнително към законовата гаранция. Вие имате същите права, както и в срока на законовата гаранция.
Избери „Удължена гаранция“ или „Защита“ в случай на инцидент или случайна повреда. А защо не и двете!
Ние знаем колко са важни устройствата в ежедневието ти – от смартфони и лаптопи до дребни домакински уреди и телевизори. Разработихме специална програма заедно с лидера в застраховането на техника Allianz Partners.
Предлагаме сигурност и спокойствие с нашите застрахователни продукти за удължена гаранция и защита при случайна повреда и кражба.
Удължена гаранция: Получавате допълнителна защита за вашата техника след изтичане на стандартната гаранция от производителя. Покрива дефекти и повреди, настъпили след изтичане на стандартната гаранция. Може да избирате между 1 или 2 години удължаване на гаранцията.
Защита при случайна повреда: Покритие за неочаквани инциденти като изпускане, падане, удар, разливане на течности, натиск, кражба чрез взлом/грабеж или други непредвидени ситуации. Може да избирате между 1 или 2 години срок на защитата.
Allianz е световен лидер в застраховането с над 135 години опит и присъствие в повече от 70 държави. Ние сме синоним на надеждност, професионализъм и иновации. Нашата мисия е да осигурим спокойствие и защита на нашите клиенти, като предлагаме гъвкави и достъпни решения за всяка ситуация.
Със Citytel и Allianz получавате не само застраховка, но и партньори, които са до вас във всеки момент. Доверете се на нашия опит и репутация, за да защитите вашата техника и да се наслаждавате на нейната употреба без притеснения.
Добавете онлайн или посетете нашия магазин.
Свържете се с нас, за да получите повече. Нашият екип ще ви помогне да изберете най-доброто решение за вашите нужди.
При повреда в рамките на допълнителната гаранция/застраховка можеш да заведеш щета на тел. 02 44 55 360, по email на [email protected] или да подадеш документи на адрес: гр. София, ул. Сребърна № 16. За повече информация, виж Общите Условия по застраховката.
С натискане на бутон "Потвърди", Вие предоставяте необходимите декларации и съгласия във връзка с присъединяването към Груповия застрахователен договор, а именно че: