Отново е ноември и отново сме приготвили най-специалните промоции за Вас - нашите клиенти! Скъпи клиенти, благодарим Ви, че избрахте […]
Поне един от iPhone-те през 2018 година, може би ще работи с две СИМ карти

iPhone X е на пазара от малко повече от две седмици, но слуховете за следващите iPhone-и, тези за 2018 година, вече завземат мрежата.
Според слуховете до момента, през 2018 година ще има три модела iPhone. Единият ще има 6.5 инчов OLED дисплей, вторият ще бъде леко осъвременена версия на 5.8 инчовия iPhone X, а третият ще бъде по-евтин (около 650-750 долара) и ще има 6.1 инчов TFT LCD дисплей. И трите обаче, ще има новия и модерен безрамков дизайн.
Сега, Минг-Чи Куо, който се е доказал като надежден източник на информация, коментира, че следващите iPhone-и (2018 година), ще използват модеми XMM 7560 (Intel) и Snapdragon X20 (Qualcomm). Новото е, че тези модеми поддържат 4х4 MIMO технология, което ще донесе по-бърза LTE свързаност.
Любопитен момент е и, че според Минг-Чи Куо, поне един от трите iPhone-а, ще може да работи с две СИМ карти. Звучи малко странно за компания като Apple, но би било добре. Предстои да разберем.